-

Disc­golfi koolitused on selts­kond ette­­võtlikke inimesi, kes soovivad jagada kõigiga oma hullu­­meelseid teadmisi disc­golfist/­armastatud alast ning sellega seonduvast. Meie peamine ees­­märk on pakkuda teile unusta­matut päeva oma ala entusi­astide ja parimatega vabas õhus. Kui tundub, et just teie sõprus­­konnal või firmal on julgust selline retk meiega koos ette võtta, siis võta meiega ühendust. Leiame teile sobiva lahen­duse, kas koolituse või mõne muu disc­­golfi alase tegevuse näol. Meie juba ootame teid!

 

Discgolfi koolitused asutajateks ning eestvedajateks on:

RAINER
KALA

Rainer Kala

Discgolfi ­koolitused mees­konna noorim liige ning samas ka ainus prilli­kandja – kõlab kahtlaselt? Võib­olla tõesti, kuid muretse­miseks põhjust pole. Siiski on tegu suure mängu­armastajaga ning lisaks sellele on mehe käe alt ilmunud suurim kogus disc­golfi videoid Eestis. Elu­kutselt filmi­mees ning lühi­nägelik.


KRISTJAN
JÄGEL

Kristjan Jägel

Discgolfi ­koolitused mees­konna kõige staaži­kama mängu­ajaga mees, kes leiab teie firmale parima paketi ja aja ning koha ja kooli­tajad. Kristjan vastab telefonile olles võistlusel kas­või teises maailma otsas. Elu­kutselt ette­võtja ning lepingute all­kirjastaja.


MARKUS
DVINJANINOV

Markus Dvinjaninov

Discgolfi ­koolitused mees­konna suurim tulemuse mängija. Hetkel Eesti TOP3 disc­golfar ning üks kolmest rahvus­vahelist lepingut omavast disc­golfarist Eestis. On suurema osa oma elust sidunud disc­golfi alaste tegevus­tega. Elu­kutselt näitleja ning esineja.


 

MEID ABISTAVAD SÕBRAD

TARMO
LAIKSOO

Tarmo Laiksoo


JAKO
KÄND

Jako Känd


AUGUST
TAMMIK

August Tammik


INDREK
SARVIN

Jako Känd


RAINER
LIPAND

Rainer Lipand